neděle 2. března 2014

Most, U Kostelů 2014

Nováček mezi kluby České asociace eXtrémního golfu se stal organizátorem prvního velkého turnaje letošní sezóny.

Na podrobnější reportáž na stránkách www.caeg.cz si ještě pár dnů počkáme. Již dnes však můžeme s hrdostí oznámit, že turnaj se povedl a stal se historicky prvním turnajem v kategorii B (2. nejvyšší), který překonal povolenou účast 36 účastníků. 39 hráček a hráčů je zkrátka rekord!
Tato skutečnost se stala podnětem k zamyšlení nad změnami pravidel v asociaci. Uvidíme jak se s touto výzvou klubu xG Ressl poperou ostatní organizátoři. Má-li být resslácký turnaj předzvěstí zvýšené účasti v turnajích ČAEG, tak jenom dobře. Čas ukáže zda máme opravdu našlápnuto či jedná-li se pouze o ojedinělou událost způsobenou zimní turnajovou přestávkou a hladem x-golfistů po větší soutěži.

Nebudeme na tomto místě ani vyzdvihovat úspěchy borců z "bedny". To ponecháme asociačním stránkám. Naše hlavní poděkování směřuje:

1. ke všem účastníkům, 39 místem počinaje a 1. konče, stejně jako divákům, kterých se v průběhu turnaje objevilo nemálo, za pohodovou a vstřícnou atmosféru.

2. k přímým podporavetelům sobotního klání a našeho klubu, kteři výrazně přispěli k úspěchu celého turnaje3. Majiteli a zaměstnancům restaurantu u Sv. Ducha za poskytnutí příjemného zázemí2 komentáře:

  1. Milí přátelé,
    poděkování na stránkách turnaje je milé a bylo nám ctí, že jsme mohli pomoci. Však ještě bude příležitost k další pomoci, a to bychom si již vyhradili i právo k nějakému ocenění a předání ceny. Jistě ne "bednystovi", ale viděl bych to na nějakou cenu za dovednostní vloženou soutěž. Hezkou hru, pěkné počasí a spoustu spoluhráčů s dobrým srdcem, Petr Heger za TISKÁRNU K&B, s.r.o. Most

    OdpovědětVymazat
  2. Super, Petře. Příští Closest-to-the-pin je vaše.

    OdpovědětVymazat